• Yhteydenotot, työpaikat ja asiakaspalautteet

Palvelukoti Kotivalli

Jaana Lindh

Palvelukodin vastaava esimies, Linnala
Palvelukoti Kotivalli
09-23 55 22 25 / 040 173 33 81
jaana.lindh@betesda.fi

Marja-Liisa Karvonen

Ryhmäkoti Pääskylän ja Metsolan esimies
Palvelukoti Kotivalli
0400- 694 921
09 23 55 22 34
marja-liisa.karvonen@betesda.fi

Ulla Rainio

Ryhmäkoti Kurjenpesän esimies
Palvelukoti Kotivalli
040-172 9699
ulla.rainio@betesda.fi

Maija Kurki-Dahlstedt

Ryhmäkoti Mäntylän esimies, tukiasuminen, kotikäynnit, työtoiminta, päivätoiminta.
Palvelukoti Kotivalli
040 -194 82 45
maija.kurki-dahlstedt@betesda.fi

Virpi Felt

Päivätoiminnanohjaaja
Palvelukoti Kotivalli
040 164 9761
virpi.felt@betesda.fi

Jari Salomaa

Kiinteistönhoitaja
Palvelukoti Kotivalli
040 550 2179
jari.salomaa@betesda.fi

Maire-Liisa Rautakoski

Opiskelija-asiat
Palvelukoti Kotivalli
09-2355 2209

Keittiö Kotivalli

Palvelukoti Kotivalli
09-23552230